Інструкція зі збору верстата | Листозгини Україна, Київ, Харків, Одеса

Інструкція зі збору верстата


Етапи зборки верстата:

  • 1. Приєднати кронштейн 2х4 до вертикальних стійок, використовуючи 1/4-20х1,5-дюймові болти з шестигранними головками та 1/4-20 контргайки
  • 2. Ввести вертикальні стійки в опори, зафіксувати фасонними штифтами (частина 1678)
  • 3. Приєднати до опор колеса, використовуючи 1/4-20х2 1/2-дюймові болти з шестигранними головками та 1/4-20 контргайки. 
  • 4. Встановіть колеса в лежаче положення, как вказано на малюнку, та встановіть змонтовані опори одну навпроти іншої. Прикріпіть балки жосткості до кожної опори (дивитись деталь А). Вирівняти та затягнути всі Т-образні головки так, щоб вони щільно прилягали до основи.
  • 5. Встановіть опорні стабілізуючі кронштейни. Введіть 4 фасонних штифта з бокової сторони опорних кронштейнів. Вирівняти канали стабілізаторів відносно опорних кронштейнів. Вирівняти канали стабілізаторів відносно опорних кронштейнів та провести 4 болти через опорні кронштейни та в кожен кут каналів (10688 або 10689) (дивитись також деталь А).
  • 6. Змонтувати опорні кронштейни (дивитись деталь В для точного розташування отворів), фіксуючи їх положення контргайками. Прикріпити опорні кронштейни до згинального пресу за допомогою (8) болтів самонарізів, що йдуть в комплекті до обладнання (дивитись деталь С). 
  • 7. Підняти та опустити згинальний прес на зібрану конструкцію, розташовуючи несучі елементи преса в центрі кронштейнів 2х4. Вирівняти отвори в кронштейнах та вставити всі фасонні штифти.
  • 8. Від'єднати опорні кронштейни від роспорного вузла та встановити поруч зовнішніх каналів (8а) та задній поперечині (8b), використовуючи 3/8-16х1-дюймовий болт з шестигранною головкою з підголовкою у вигляді шайби (8b). Приєднати до розпірної балки за допомогою штифтів. 
  • 9. Відрегулювати розпірний вузол шляхом переміщення вернього розпірного елемента по нижньому, ввести 1 1/2-дюймовий болт через відповідні отвори та обидві секції розпорних елементів та затягнути шестигранні гайки.

 

Установка рукоятки пристрою для загинання краївВключає: 2 рукоятки пристрою для загинання країв; 4 стрежні рукоятки; 4 фасонних штифта; 4 болти з шестигранною головкою.Провести болти з шестигранною головкою через зажими Вашого згинального преса та ввести в основу рукоятки пристрою для загинання країв, як вказано на малюнку, використовуючи поставлені разом з обладненям болти з шестигранними головками (розміри болтів: 3/8 дюймів). Затягнути болти вручну. Теж саме повторити з іншої сторони.Насадити рукоятки пристрою для загинання країв на стержні рукояток та закріпити їх фасонними штифтами. Після цього занягнути 3/8-дюймові болти з шестигранними головками за допомогою 9/16-дюймового гайкового ключа.Рукоятки можуть бути зняті шляхом простого видалення фасонних штифтів.

Установка рукоятки пристрою для підйому/загинанняКут рукоятки - спочатку ввести один кінець в рукоятку пристрою для підйому/загинання та вставити фасонний штифт через отвір.Потім ввести зібрану рукоятку в отвір в нижній частині рухомого шарніра, вирівняти по осі отвір в шарнирі відносно стержня рукоятки та ввести болт, користуючись ключем, как показано на малюнку. Зафіксувати контргайкою 1/4-20.Повторіть операцію для закріплення інших рукояток. Щоб зняти рукоятку, необхідно тільки витягти фасонні штифти. Під час загинання завжди слід використовувати більше ніж одну рукоятку.
   

Установка зажиму шарніра

Щоб установити затиск шарніру, потрібно підготувати висвердлений отвір в нижній частині та центр рухомого шарніру. Вирівняти отвір в затиску та шарнірі, як показано на малюнку, та ввести болт з головкою типу Phillips, що йде в комплекті з обладнанням.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Вам потрібно використовувати аналогічний зажим шарніра до ріжучого інструмента MAX CUT-OFF.
 

Інструкція по регулюванню шарнірного з'єднання

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ваш згинальний прес має зовсім нову систему мікрорегулювання (Micro-Adjust), яка дозволяє Вам легко та точніше регулювати силу впливу зажиму на матеріал. Шарнірні з'єднання попередньо регулюються на заводі виробника на середні значення вмісткості та невисоку продуктивність. Дуже важливо, щоб Ваші вимоги до верстата відповідали параметрам оброблювальних Вами матеріалів. Ваш верстат, можливо, потрібно буде періодично регулювати в залежності від необхідності використання його в екстремальних кліматичних та виробничих умовах. Важливо, щоб ви послідовно виконували приведені в даній інструкції операції по регулюванню - це забезпечить належний натиск на матеріал в місці його кріплення та максимальні параметри технічних операцій. В першу чергу слід перевірити рівномірність тиску в місцях затиску по всій довжині згинального пресу, точно виконуючи розписану нижче процедуру.
Що перевірити: Використовуйте полоси матеріалу, який будете оброблювати, розташуйте по одній полосі під кожною затискаючою смужкою, як вказано на фіг. 1, після цього спробуйте протягнути матеріал, щоб визначити ступінь затяжки елементів кріплення матеріала та чи однаково затягнуті ці елементи в кожному шарнірному з'єднанні. Знову дивіться фіг. 1. Якщо матеріал можливо вільно переміщати при заблокованій рукоятці Port-O-bender, або якщо потрібно занадто сильне зусилля, щоб натиснути рукоятку вниз на матеріал, необхідно відрегулювати шарнірне з'єднання.


Всі регулювання згинального пресу здійснюються при установці преса в положені "ВІДКРИТО". Всі регулювання пресу перевіряються в положені "ЗАБЛОКОВАНО" (при використанні смужок матеріалу, що встановлені на згинальний прес).

Щоб відрегулювати довжину шарніра: Введіть 3/16-дюймовий ключ в шпильку шарнірного з'єднання через доступний отвір в верхній частині шарнірного зєднання ( див. фіг. 1). Поверніть на j обороти в напрямку проти ходу часової стрілки для збільшення натягу в зажимі або по ходу часової стрілки для зменшення натягу в зажимі. Повторіть наведений нижче етап перевірки, щоб перевірити натиск.


 
 

 
 
29412