Наш офіс продажу:
вул. Вікентія Хвойки, 21
Пн.-Пт. 9-00 — 18-00
Сб., Нд. - вихідний
Дивитися на Карті Google

Знайомтесь з повним асортиментом обладнання в нашому інтернет-магазині wrskiev.prom.ua

Весь асортимент обладнання доступний в нашому інтернет-магазині https://wrskiev.prom.ua/Американські ручні листозгини Tapco від офіційного дилера в Україні!
Листозгини доступні в декількох серіях і комплектаціях, що дозволяє обрати потрібне обладнання для конкретного виду робіт і для конкретного клієнта.
Подробнее ...
Під маркою STALEX випускається більше 150 видів металообробних верстатів.
На сьогоднішній день тисячі підприємств по всьому світу успішно використовують обладнання даного виробника.
Подробнее ... 
Пропонуємо лінійку американських ЧПУ верстатів MULTICAM: фрезерно-гравірувальні верстати, верстати плазмового різання, верстати гідроабразивного різання.
Подробнее ...
Фрезерно-гравірувальні верстати STALEX є універсальним обладнанням для високошвидкісної обробки матеріалів і складних 3D фрезеровок.
Сфера застосування: 2D і 3D обробка пластиків, дерева, м'яких металів, композитних матеріалів і ін.
Подробнее ...
Лазерні верстати для різання металу HAN'S LASER - висока продуктивність і точність розкрою при оптимальному співвідношенні «ціна-якість», використання комплектуючих і рішень відомих світових виробників, зокрема серводвигуни і сервоприводи Bosch Rexroth та Siemens, направляючі і редуктори GUDEL і лазерні випромінювачі IPG.
Детальніше ...


Зробити замовлення або отримати консультацію у нашого менеджера можна за тел. +38 (044) 507-1176, +38 (067) 467-9420, +38 (067) 467-9403, написавши на z@5071176.com

Повернутись до списку

 
 
29412